Perşembe , 29 Ocak 2015

Ben 10 Omnitrix Bul Oyunu

ben10omnitrixbuloyunuCartoon Network yeni projelerinden biri olan omnitrix bul oyunu hakkında siz değerli oyuncularına bilgi verilmekte ve oyun hakkında verilen bilgilerin daha iyi anlaşılması için resim ve video ile desteklenmektedir. Ben 10 ilk yayınlandığından ve dönüştüğü özel canavar karekterleri sayesinde oldukça çok beğenilmiş ve tanınmış çizgi karakteridir.  Ben 10 Dünya’yı bir kez daha kurtarmak için izleyicilerinden yardım istemektedir.

Ben 10 Omnitrix Bul Oyunu hakkında kısa bilgi;

Ben 10 karakterinin yeni saati omnitrix oldukça özel ve güçlü bir silah olduğu için düşmanları tarafından zorlada alınmak istenmektedir. Omnitrix düşmanların eline geçtiğinde ben 10 ve ailesinin sonu geldiği gibi dünyanında sonu gelmiş demektir. Ben 10 yeni omnitrix saatini kayıp ederek kendini ve dünyayı büyük tehlike altına sokmuştur.  Dünya’yı ve Ben 10′i kurtarmak için omnitrix bulmamız ve ben 10′e geri vermemiz gerekmektedir. Omnitrix’i bulduğumuz anda dünya ve ben 10 kurtulmuş olacak ve tüm insanlar rahat bir nefes alacaktır.

Ben 10 Omnitrix Bul oyunun tanıtım videosu;

Ben 10 Omnitrix Bul oyunun tanıtım resimleri;
ben10omnitrixbuloyunu-resim2ben10omnitrixbuloyunu-resim3
ben10omnitrixbuloyunu-resim

1.397 kez Okunmuş

2 yorum

  1. bu oyunu iple oynamayı çekiyorum ve omnitrix bulma görevindede kendime ve ben 10 a değerli sanslar diliyorum

  2. ben bu oyunu oynamakistiriyorum bu kadar yeter

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top